Квиз создаден за градот, исто како што и ти си создадена за градот! Одговори на прашањата, откриј каков тип на девојка си ти и освој вредни подароци!

ОДИГРАЈ ГО КВИЗОТ
CITY GIRL ПОДАРОЦИ

Играј, забавувај се, научи и добиј вредни подароци: Новата bioten DETOX линија на производи.

Романтична, подготвена за забава, кралица на градот или девојка од соседството. Одиграј го квизот и дознај.

Сакам да се движам низ градот...
Со автомобил, да ја слушам омилената музика на радио
Со автобус, такси или друг превоз
Со мојот велосипед
Пешки, затоа што сакам да пешачам со часови
Недела попладне уживам во...
Излегување со моите другарки на пијачка во некој бар
прошетка со моето куче во паркот
долг ручек со пријателите
посета на актуелни изложби на уметнички дела или фотографии поврзани со градот
Никогаш не ми здосадува....
шопинг со моите другарки
танцување цела вечер на некоја забава
загледување во луѓето со кои се разминувам
откривање на нови места во градот
Омилен филм ми е....
Sex and The City
Midnight in Paris
Breakfast at Tiffany's
The Party
Го обожавам градот поради...
урбаните прошетки по интересните населби
скриените убави места на периферијата кои чекаат да бидат откриени
забавите и концертите
изненадувањата кои се кријат зад секој агол
Во слободното време сакам да...
вежбам јога бидејќи ме релаксира и ме одржува во форма
пронаоѓам нови интересни места скриени низ градот
посетувам изложби, концерти и настани
откријам нова продавница со интересна, уникатна гардероба

Ти си една од најромантичните девојки во градот. Секој ден го искусуваш интензивно, често сонуваш и дење и сакаш да го посетиш секој уметнички настан. Ти си независна, но во исто време уживаш кога се дружиш со твоите другарки. Во зимата, твои омилени места се некои удобни кафулиња, а во лето сакаш да се најдеш на некоја романтична клупа во парк. За да ја задржиш твојата уникатна свежина, не заборавај со тебе да ја понесеш новата DETOX линија на Bioten која ќе те заштити од градската тензија.

Во твојот град, забавата никогаш не запира, а ти никогш не пропушташ ниту една забава: од вообичаени излегувања во твојот омилен коктел-бар, до излегувања кои траат до раните утрински часови и се исполнети со забава и танцување. Ти го познаваш градот како што го познаваш својот џеб! Ги знаеш точно најдобрите места за забава. Дури и после напорен ден на работа, ти сакаш да се забавуваш, а твое омилено место е секогаш она кое во моментот е нај „кул“ во градот! Пред секое излегување, не заборавај да ја користиш новата DETOX линија на Bioten, создадена за брзиот урбан живот, токму како што си создадена и ти! DETOX линијата ќе ти помогне да изгледаш свежо и исполнето дури и во раните утрински часови по цела ноќ помината во танцување!

Ти си девојката од соседството! Сакаш да се движиш низ градот со јавниот превоз, читајќи ја твојата омилена книга во моментот, но исто така сакаш да се шеташ и пеш! Срамежлива си, но во исто време и полна со самодоверба бидејќи точно знаеш дека убавината доаѓа од внатре! Ја изразуваш твојата креативност преку готвењето и секогаш сакаш да пробаш нешто ново и да ги прошириш твоите хоризонти! Затоа, за секој нов старт, кога сакаш да изгледаш свежо и да блескаш, имај ја новата DETOX линија на Bioten, создадена за животот во овој град, исто како и ти!

Ти си кралицата на овој град! Сакаш да го искусиш интензивниот ритам на градот и веруваш дека дури и сообраќајниот метеж и толпата луѓе ја сочинуваат неговата енергија. Се движиш со такси, одиш на шопинг во брендираните продавници и твојата гардероба е секогаш во тренд и шик! Екстровертна си, оптимист, а твојата постојана насмевка е твое најсилно оружје! Твојот стил е како од учебник за мода, а во комбинација со твојот шарм и харизма, ти си една од најгламурозните личности на овој град! Секогаш кога излегуваш, сите очи се вперени кон тебе и затоа секогаш треба да изгледаш свежо и да блескаш. Сега тоа е лесно бидејќи ја имаш новата DETOX линија на Bioten, создадена токму за животот во овој град, исто како и ти!

Кликнете тука и пополнете ја формата за учество со Ваши податоци за да станете учесник во натпреварот и да добиете прекрасни Bioten подароци .
1 од 6
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА УЧЕСТВОТО

Ви благодариме на учеството

ФОРМУЛАР ЗА УЧЕСТВО
Натпреварот е завршен
Новата DETOX линија на bioten

Запознајте се со новата DETOX линија на Bioten која ја содржи наградуваната состојка POLLU BLOCK, а 80% од составот е сосема природен за уникатна заштита и трајна хидратација.